CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i poszerzamy naszą ofertę proponujemy Państwu innowacyjną i przyjazną dla środowiska usługę czyszczenia suchym lodem

O TECHNOLOGII CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM

Czyszczenie suchym lodem czyli dwutlenkiem węgla w postaci stałej,  jest obecnie najbardziej przyjazną dla środowiska metodą czyszczania i konserwacji dostępną na rynku. Głównym atrybutem suchego lodu jest jego sublimacja, czyli bezpośrednie przejście z fazy stałej w gazową z pominięciem fazy ciekłej.

Czyszczenie suchym lodem to innowacyjna metoda na szczególnie łagodne usuwanie uciążliwego brudu z powierzchni – przy pomocy granulatu suchego lodu. Jej ogromną zaletą jest brak konieczności demontowania linii produkcyjnych, szybkość usuwania zabrudzeń oraz suszenia maszyn tj. spawarek po przeprowadzeniu czyszczenia. Wykorzystanie suchego lodu w procesie czyszczenia to doskonały sposób, aby bezinwazyjnie – bez przerywania pracy – usunąć zabrudzenia z maszyn przemysłowych lub powierzchni hal.

Firma OPTIMAL TECHNOLOGIE oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie tradycyjne metody czyszczenia powierzchni nie mogą być zastosowane, czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Nasza firma poleca mechaniczne czyszczenie maszyn i urządzeń, które przebiega szybko i przynosi niezwykłe efekty. Dzięki zastosowaniu czyszczenia suchym lodem, które jest metodą bezinwazyjną i nieprzewodzącą prądu czyszczenie urządzeń jest łatwiejsze i dużo bardziej efektywne. Technologia jaką się posługujemy jest bezpieczna dla mechanizmów i delikatnych struktur dlatego właśnie na tym polega jej wyjątkowość.

KORZYŚCI CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM

ZASTOSOWANIA CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM:

TECHNOLOGIĄ SUCHEGO LODU USUNIEMY:

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy Optimal Technologie i bezinwazyjnego usunięcia zabrudzeń w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

ZAMÓW USŁUGĘ CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

+ 48 731 392 292

+ 48 509 653 346

biuro@optimaltechnologie.plProjekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu grantowego Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego nr RPKP.01.06.02-04-0001/20